Průvodce firmami a institucemi ve Starém Boleslawci

Firmy ve Starém Boleslawci

Starý Bolesławiec je domovem mnoha prosperujících firem, které přispívají k dynamice místní ekonomiky. Mnoho z nich se specializuje na tradiční keramiku, za kterou je město proslulé.

Místní firmy často kombinují tradici s moderními technologiemi, aby nabízely kvalitní výrobky a služby svým zákazníkům v Polsku i v zahraničí.

Město se také stává oblíbeným místem pro startupy a technologické firmy, které vidí potenciál ve spojení tradice s inovacemi.

Významné instituce ve Starém Boleslawci

Město je také sídlem řady důležitých veřejných a soukromých institucí, které slouží potřebám obyvatel i návštěvníků. Tyto instituce zahrnují vzdělávací střediska, kulturní organizace a zdravotnická zařízení.

Navíc, s městským úřadem ve čele, veřejné instituce ve Starém Boleslawci pracují na podpoře udržitelného rozvoje a zlepšení kvality života svých obyvatel.

Vzdělávací instituce ve městě se zaměřují na poskytování kvalitního vzdělání a přípravy studentů pro budoucnost, zatímco kulturní organizace obohacují kulturní život města.

Přehled klíčových firem a institucí

Název Typ Adresa
Bolesławiec Keramika Sp. z o.o. Manufaktura Uliczna 123
Městský Úřad Starý Bolesławiec Veřejná instituce Rynkowa 45
Regionální Muzeum Bolesławiec Kulturní instituce Historiczna 78

Přehled výše uvedený je pouze ukázkový a pro aktuální a podrobné informace je důležité kontaktovat příslušné organizace přímo.

Starý Bolesławiec je hrdý na svou bohatou historii a kulturní dědictví, což je zřejmé z mnoha firem a institucí, které zde sídlí. Tyto organizace hrají klíčovou roli v rozvoji města a posilování jeho postavení v regionu.


© [2023] Město Boleslav. Všechna práva vyhrazena. Informace zveřejněné na webu brandysboleslav.cz jsou poskytovány jako služba občanům a návštěvníkům města Boleslav a jsou určeny pouze pro osobní a nekomerční využití. Město Boleslav se zavazuje udržovat aktuálnost a přesnost poskytovaných informací, avšak nezaručuje jejich úplnost či nezměněnost. Za obsah externích odkazů a zveřejněné informace z odpovědných zdrojů neneseme odpovědnost.

Brandys Boleslav

brandysboleslav.cz

Všechna práva vyhrazena - brandysboleslav.cz